به گزارش خبرنگار جویباران ، ۳ طرح روستایی در بخش مرکزی جویبار با حضور علیپور نماینده مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل بنیاد مسکن استان مازندران، فرماندار ، رییس بنیاد مسکن اسلامی بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان و اهالی روستاهای بخش مرکزی جویبار با رعایت پروتکل بهداشتی افتتاح گردید .
در ادامه پروژه اجرای طرح هادی مجموعه پهناب از توابع بخش مرکزی شهرستان جویبار با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال به طول دو هزار و ‌۸۰۰متر به عرض ۱۰ متر با حضور مقامات و مسئولان شهرستان افتتاح شد .
عابدی در ادامه اظهار کرد : عملیات زیر سازی و اسفالت ۴ روستای( طالش محله، ماندی محله ،ازاد بن ،ترک محله) بخش مرکزی شهرستان جویبار حدود ۲ کیلومتر می باشد که بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است .
رییس بنیاد مسکن اسلامی در پایان اشاره ای به طول و عرض مسیر اجرای طرح هادی و آسفالت در ۴روستای بخش مرکزی جویبار داشت و افزود : اجرای زیرسازی و آسفالت طالش محله به طول ۹۷۰ متر و عرض اجرای ۱۰ متر ,ماندی محله به طول ۷۵۰ متر و عرض اجرایی ۱۰متر, آزاد بن به طول ۴۵۰ متر و عرض اجرایی ۷ متر ،ترک محل به طول ۶۳۰متر و عرض اجرایی۱۰ متر به مرحله بهره برداری رسیده است.