به گزارش خبرگزاری فارس مازندران به نقل از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، روح الله ایرانمهر از درخشش پنج هنرمند مازندرانی در پنجمین جشنواره ملی «فانوس» خبر داد و اظهار داشت: هنرمندان استان در هفت رشته هنری موفق به کسب عناوین شدند.

وی گفت: علیرضا مطلبی در رشته خوشنویسی (نستعلیق)، علی طالبی در رشته مستند با اثری با عنوان «نواجش»، زمان اسماعیلی در دو رشته موسیقی باکلام «اقیانوس بی‌پایان» و موسیقی بی‌کلام «وطن» و حافظ لوایی در رشته مجسمه با اثر «شهید ذبیحی» موفق به دریافت لوح سپاس جشنواره شدند.

ایرانمهر با بیان اینکه مریم رزاقی در رشته نماهنگ بخش اصلی با اثر نماهنگ «اقیانوس بی‌پایان» با کسب رتبه اول، تندیس جشنواره را از آن خود کرد، افزود: این هنرمند همچنین در بخش آزاد با نماهنگ «آفتاب وطن» مقام دوم را کسب کرد و موفق به دریافت لوح سپاس جشنواره شد.

این مسؤول عنوان کرد: مرحله استانی پنجمین جشنواره ملی فانوس با ۷۰۹ اثر به کار خود پایان داد و ۲۹ برگزیده استانی در رشته‌های مختلف به مرحله کشوری راه یافتند.

ایرانمهر گفت: اختتامیه پنجمین جشنواره ملی فانوس ۲۴ آذر به میزبانی خراسان رضوی در تالار شهر مشهد مقدس برگزار شد و از سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به دلیل کسب عنوان دوم در این دوره رقابت‌ها با اهدای لوح سپاس جشنواره تقدیر شد/فارس مازندران